Biz Kimiz


Maynetsohbet.NET Web archive kaynaktan Şubat 16,2007 ilk register edildiği günden bu yana ve 2020 Yıl'ına kadar hizmet vermeye devam edecektir. Maynet sohbet sitesi ile Mynet.Com Mynet Anonim Şirketi (mynet aş) ile yakından uzaktan herhangi bir ilgisi bulunmuyan ve kendilerine ait Banner ve Reklam'larını sitemizde kullanmayıp tamemen yasal Haklarına saygı duyan bir arkadaşlık ve eğlence portalı üzerine kurulmuştur.

Sitemiz eski kapanan mynet chat sohbet kullanıcılarını tekrardan yeni catı altında bir arada toplamak ve buluşturmak için kurulmuştur. Türkiye'nin en iyi seviyeli ve ciddi bedava mynet sohbet odaları üzerin de sizler de eski mynet kullanıcıları ile bir arada sohbet'in keyfini çıkarabilirsiniz.

Sitemiz Türkiye Kanun ve Hükümlüklerine saygılı ve herhangi aykırı bir şekil de hizmet vermiyen üyeliksiz ve ücretsiz bir eğlence sitesidir. Sitemiz içerisinde yer alan kanal ve konular Resimler makale ve konular tamamen Google üzerinden ve kullanıcısına faydalı bir şekil de hizmet vermek için düzenlenmiş ve bilgilendirilmiştir. Sitemiz yazılı online bir şekil de java (text) şeklin de hizmet veren bir Bay ve Bayan Arkadaşık sitesidir. Sitemiz odalarında sizler de yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Mynet sohbet odaları hakkında biraz sizleri bilgilendirmek gerekirse;

Mynet global Sohbet odamız üzerinde sizler de diğer kullanıcılarımızla hem kanal genelin de hem de özel odalarda yada özel de (privat) pencere de 1'e bir özel görüşme yapabilirsiniz.

Seviyeli bir ortamda hiç küfür argo kötü söz kullanılmadan sizler de karşınızdaki insanlara saygılı bir şekil de yaklaşım sergiliyebilirsiniz. Bu size her zaman pozitif yönden fayda sağlamış olacaktır.

Sohbet odaları yanında eğlence soru cevap oyun kanallarımızda güzel vakit gecirebilirsiniz. Günün 7/24 saati Radyo kanalımızda Dj arkadaşlarımızın birbirinden güzel bir şekil de canlı müzik parcalarını dinliyebilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Mynet eski kullanıcıları tekrar bir arada buluşturmayı hedef olarak belirliyen http://maynetsohbet.net/mynetsohbet.html adresimize tıklayarak sizler de diğer mynet kullanıcıları ile buluşabilirsiniz.

İstek şikayet ve önerileriniz için bizimle Contact kurabilirsiniz.

İletişim E-mail adresimiz : tunahanteylo@hotmail.com adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Herkeze hoş güzel seviyeli sohbet'ler diliyoruz.

Maynetsohbet.NET Since 2014 @ 2020 Set by Maynetsohbet